суббота, 5 марта 2016 г.

Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2016 року.


Пробне ЗНО – це добровільне тестування осіб, які мають намір ознайомитися з процедурою проведення ЗНО у 2016 році

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.
Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.
Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2016 році.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб.
Пробне тестування з математики буде проведене 9 квітня 2016 року.
Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності:
- квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
- запрошення (реєстраційної картки);
- паспорта (або свідоцтва про народження).
Визначення результатів пробного тестування:
Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.
Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО" (за наявності такого сервісу на сайті відповідного регіонального центру оцінювання).
Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.Комментариев нет:

Отправить комментарий